Kvalitní stěhování Brno, vyklízení a stěhování i mimo Brno. Spolehlivá firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi.

Tel: 602755628

Email: renax@email.cz

Naše firma pro stěhování nejen v Brně byla založena v roce 1999  v centru Brna, kde doposud sídlí a ponejvíce realizuje Vaše objednávky na stěhování, vyklízení, popřípadě i na jiné služby, jejíchž širokou škálu nabízíme. Vaše zakázky jsme schopni realizovat i na celém území České republiky a Evropské unie. Pro tento účel disponujeme řadou stěhovacích vozů se skříňovou nástavbou, různých velikostí, se zvedacím čelem i bez čela a dostatečným počtem zkušených stěhováků, kteří jsou připraveni vyjít Vám ve všem vstříct a tím udělat z Vašeho stěhování bezproblémovou životní událost. Disponujeme  valkým množstvím profesionálního vybavení a nářadí, které nám pomáhá realizovat jak malé a běžné stěhování, tak i stěhování speciální jakým je stěhování klavírů, trezorů, dílenských strojů, bankomatů, záložních zdrojů a podobně. Stěhujeme bez příplatku o víkendech a svátcích, tak abychom maximálně eliminovali Vaše náklady na stěhování, popřípadě ztráty způsobené přerušením práce. Jsme tu pro Vás, připraveni maximálně Vám vyjít vstříc a pomoci s problematikou stěhování, vyklízení, nebo autodopravy, kterou realizujeme výhradně skříňovými auty.


 
 
 
 
 
 

Stěhovat se, nebo vyklízet s naší firmou se určitě vyplatí.

Jsme profesionální firma s dlouholetými zkušenostmi. Své práci rozumíme a za kvalitu služeb ručíme. Pro případ škody, jsme kvalitně pojištěni u renomované pojišťovny.

Při dlouhodobé spolupráci a také při velkém, jednorázovém stěhování, nebo vyklízení můžeme nabídnout zajímavou slevu. Jste-li firma a máte-li IČ, můžete zaplatit hotově, nebo převodem (fakturou) se splatností až 30 dnů.

Dodáme Vám obalový materiál a jako našemu zákazníkovi Vám zdrama zapůjčíme přepravky na zabalení stěhovaných věcí. Zdarma se k Vám přijedeme podívat, poradíme a nabídneme nejvhodnější a nejlevnější řešení Vašeho stěhování či vyklízení. Zdarma vytvoříme kalkulaci stěhovní, popřípadě plán prací. Po realizaci prací vystavíme řádný, daňový doklad. Staňte se našim zákazníkem a dopřejte si náš profesionální servis.