Běžné i speciální stěhování.

Pomnik-stehovakum-v-brne

 

  Stěhování pro Brno, stěhování mimo město Brno, stěhování Morava, stěhování celá ČR a EU. 

Naše firma stěhuje pro soukromé osoby, pro firmy, úřady a instituce.

Naše firma realizuje v Brně i mimo Brno jakékoliv stěhování. Samozřejmě realizujeme levně i takzvané "běžné stěhování". Jedná se o stěhování běžného vybavení domácností a kanceláří, nebo obchodů a dílen. Za běžné vybavení považujeme předměty jejichž hmotnost nepřesahuje 100 kg. Jedná se třeba o běžný nábytek, pračku, myčku, malou kopírku, písemnosti a podobně. Pro zabalení Vám dodáme obalový materíl, krabice, nebo přepravky. Realizujeme stěhování s dopravou. To znamená, že Vaše vybavení vystěhujeme, naložíme na naše nákladní - skříňové auto, zabezpečíme proti poškození a z původního místa převezeme do nového působiště.

Vše vybalíme, nastěhujeme a dle Vašich dispozic smontujeme a usadíme přímo na místo. Rádi provedeme demontáž a montáž nábytku, odpojíme a připojíme Vaše spotřebiče. Po předchozí dohodě zajistíme i rozabrání a znovu sestavení včetně zprovoznění počítačových sítí. Rádi Vám zrealizujeme i takzvané "stěhování na klíč". Až dostěhujeme, naložíme nepotřebné věci a použitý obalový materiál. Vše odvezeme a ekologicky zlikvidujeme na příslušné skládce odpadu. Nevíte-li si rady, rádi Vám poradíme, přijedeme, posoudíme, sestavíme harmonogram prací a předem odhadneme cenu. Veškeré práce provádíme s pojištěním na 5 milionů Kč.
 

Zavolejtenám na některé z našich tel. čísel, na pevnou linku 543254140, na mobil 602755628, nebo napište na email stehovani.brno@email.cz , nebo renax@email.cz a dohodněte si schůzku s našim technikem. Prohlídka u Vás i dobrá rada jsou zdarma. Náš technik, odborník na stěhování, Vám nabídne nejvhodnější a nejlevnější řešení, sestaví harmonogram prací a předem odhadne cenu za stěhovací, nebo vyklízení.

Ostatní služby.

Bude-li potřeba před stěhováním v nových prostorách realizovat nějaké úpravy, můžeme Vám nabídnout služeb některého z odborníků s kterými již řadu let spolupracujeme. Krom běžného stěhování tedy zrealizujeme i sádrokartonářské úpravy, úpravy elektroinstalace - včetně revize, upravíme nábytek, položíme nové podlahoviny, vymalujeme a uklidíme. Po předchozí dohodě zajistíme i jiné práce a služby. Neváhejte nám zavolat, věřte, že se na všem dohodneme k Vaší plné spokojenosti.

Logo-aa-renax-stehovani-brno

stehovani-firem-kancelari-brno-aa-renax    stehovani-firem-kancelari-brno-aa-renax