Stěhování domácností - stěhování bytů, rodinných domů, obytných prostor a to nejen v Brně, ale i v rámci EU.

 

Jak nejlépe připravit a realizovat stěhování?                                                                                                                                           

PROHLÍDKA A KONZULTACE


Náte-li jaké koliv dotazy ohledně realizace Vašešho stěhování domácnosti neváhejte zavolat a zeptat se nás na návod, jek vše zdárně vyřešit. Abychom lépe pochopili co a kde potřebujete stěhovat přidejte ke své emailové poptávce i fotky. Je-li Vaše stěhování více komplikované, něčím neobvyklé, nebo velkého objemu, domluvte si telefonicky, nebo emailem návštěvu u Vás.  Naplánujte si s naším technikem celý stěhovací proces - zvolte nejlepší harmonogram prací. Náš technik Vám ochotně poradí, jak nejlépe nábytek a ostatní věci ke stěhování připravit. Na základě vašich potřeb vám vypracujeme cenovou nabídku na míru. 

BALÍCÍ MATERIÁLY


Pokud nemáte vlastní materiál, nebo nechcete shánět krabice od banánů, domluvte se s našim dispečerem na telefonu a mi Vám obalový materiál dodáme, popřípadě zapůjčíme. Plastové přepravky, nebo kartonové krabice Vám zapůjčíme zdarma, pokud si je sami odvezete a po stěhování je přivezete. Přepravky a krabice Vám případně odprodáme, aby jste je nemuseli vracet, stěhujete-li se mimo Brno. Také Vám můžeme nabídnout strečovou folii, bublinkovou folii, lepící pásky atd.

NAKLÁDKA  A VYKLÁDKA - stěhování do pater


Na každé stěhování přidělíme potřebný počet pracovnmíklů - stěhováků. Každou zakázku realizujeme v dostatečném počtu zkušených a proškolených pracovníků. Nemusíte se obávat, že vystěhování nábytku  na nákladní auto a opětovné nastěhování na nové adrese budete muset dělat sami. Náš řidič, ve spolupráci s kolegy stěhováky na autě vše správně a bezpečně uloží a zajistí. Na nové adrese Vám stěhováci vše uloží na místo, které si určíte. Bude-li třeba zrealizujeme i demontáž a opětovnou montáž nábytku a spotřebičů. 

PŘEPRAVA NÁKLADNÍMI VOZY


Přepravu Vašeho nábytku a vybavení domácnosti z původní adresy do místa Vašeho nového bydlení, nejen v Brně, ale i mimo Brno, realizujeme výhradně skříňovými nákladními vozy několika velikostí (viz foto v galerii). Pro stěhování těžkých věcí, jako jsou pianina, klavíry, trezory a podobně k Vám pošleme nákladní auto se zvedacím čelem. Vaše správné a podrobné informace nám lépe pomohou určit jak velké auto budete potřebovat.