Běžné stěhování, stěhování těžkých strojů, trezorů, klavírů - vyklízení bytů, firem atd.

Tel: 602755628

Email: renax@email.cz

Vzhledem k tomu, že se stěhování zabýváme již dlouho, naučili jsme se za dlouhá léta působení v oboru řešit nejrůznější problémy se stěhováním a realizovat nejrůznější požadavky našich jednorázových i dlouholetých zákazníků. Také jsme se vybavili nejrůznější technikou, rozličnými přípravky a sami jsme si vyrobili mnoho užitečných pomůcek, které nám stěhování, vyklízení a manipulaci těžkými břemeny značně usnadňují. Pomáhají nám se stěhováním i v obtížnějších podmínkách. Pokud náš stěhovaný zákazník potřebuje stěhovat zvláště složitým způsobem, pro který není přípravek, nebo jiné řešení, vyrobíme si, je-li to jen trochu možné, vlastní přípravky a zařízení.Přípravky vyrábíme jednak vlastními silami, ale i ve spolupráci s renomovanou zámečnickou firmou a také ve spolupráci se statikem, který navrhne a schválí nejvhodnější materiál.

Jako v tomto případě. Úkolem bylo sestěhovat stroj ve vodorovné poloze ze třetího patra do přízemí. Nebylo tedy možné tento nepříliš těžký stroj (1,8 tuny) stěhovat po schodech, ale zpustit stroj středem schodiště. Na stěhování stroje necbylo možné použít výtah, ani jiné, běžné prostředky. Proto jsme si ke stěhování vyrobili vlastní konstrukci, pomocí které jsme stroj zpustili do přízemí.

Konstrukce na stěhování Brno    Náročné stěhování Brno - Renax    Spouštění při stěhování Renax Brno    Stěhování Brno - A+A RENAX, s.r.o.